CboxTicon.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CboxTicon.com

Forum ini masih dalam pembinaan.. Harap maklum.. (Peng-renovation-an aka naik taraf forum sepenuhnya bermula: 8 Disember)

HomePortalLatest imagesRegisterLog in
Forum sedang dinaik taraf

SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn

Go down 
Miss U.A
El_Chupacabrä
teriyeri
Michael Eman
8 posters
AuthorMessage
Guest
Guest

SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Empty
PostSubject: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 11:30 am

memandangkn da nk raye nih, ape kate kite ucapkn slamat utk sume insan istimewa disekeliling kite... ak mulakan..

ngee~~ Very Happy selamat menyambut hari raye aidilfitri buat bonda-rabiaatul adawiah terchenta, dan adik tersyg-shidah n opah-zainab terkiut.. dengan ucapan, jom soping sakan thun ni kat jln TAR..

buat kakak-ogy, abg ipar-ab. ghani n ank buah tercomot-alyaa', selamat bergumbira menyambut lebaran kat serkam,melaka...

buat abg-rem, akak ipar-k. nani, selamat berlepas ke sandakan ujung mggu nih... semoge menjadi 1 pengalaman terbest buat kalian berdua beraya di kepulauan borneo sbg hasben n wife pertama kalinye

buat abg-dan, akak ipar-k. mie, semoge selamat tiba di kota bharu juga bg menyambut lebaran pertama sbg hasben n wife.. sori 4 everythg..

tidak lupe juga ucapan lebaran utk mak long di gombak.. pak ngah sekeluarge di desa sri murni, temerloh.. pak tam sekeluarge di sri semantan, temerloh.. pak teh sekeluarge di sanggang, temerloh.. dan sume kaum keluarge + kerabat di pahang

juge utk ayah cik sekeluarge di bangi.. mak su sekeluarge di sg. siput, perak.. mak cu sekeluarge di mane ntah ak xtau.. dan kaum kuarge + kerabat di perak dgn harapan semoge raya ni disambut meriah

buat bespren - fai, sue, ayuni, aini, yda, amin, mansur, edy.. selamat berbahagia di hari mulia

buat sahabat handai +guru + ckgu + lecturer + jurulatih dr tadika kemas sri pantai, sekolah rendah agama sri pantai, sekolah rendah ST. theresa brickfields, sekolah menengah vivekananda brickfields, sekolah menengah teknik kuala lumpur, uitm sri iskandar, uitm s.alam, plkn kem cahaya gemilang cherating.. dengan ucapan selamat bergumbira di hari raya...

buat sume sahabat forum putera, cboxticon, rujukan ilmu, IT warez - raye jgn xraye oi...hahahahhha... selamat menyambut lebaran dgn kuarge masing2 disamping insan terchenta

juga selamat ari raye buat insan2 yg menyayangi diriku nan kiut ini... heheheheheheh

salam hari raye juge utk sume kenalan mane yg telepas namenye di sini + seluruh umat islam xkire dimane anda berada!!!! cheers cheers cheers

Last edited by Admin on Thu Sep 17, 2009 7:14 pm; edited 3 times in total (Reason for editing : edit tajuk kasik ringkas)
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 11:35 am

bule jugak disini kalo nk kongsi pasal baju raye / kueh raye / langsir raye / kasut raye / tudung raye / songket raye etc etc etc

pengalaman raye juge dialu2kan.. perancangan raye thun ni ke.. ape2 jela berkaitan raya

xpayah nk bkk thread len... bule lambak je sume kat cni....

nnt kalo ak ade mnde menarik nk kongsi, ak tepek la kat cni... sape2 nk mule dlu pn bule... sile2 Basketball bounce
Back to top Go down
Michael Eman
Starscreams
Michael Eman

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 3:52 pm

Aku nk cite psl 'pengalaman sy membeli baju raye'.. baju raye je aku beli thn ni.. aku x mmpu.. Sad
ep 1:aritu aku masuk la satu kedai ni.. pstu aku beli belt.. then kakak aku yg lain tgk baju.. diaorg jumpe satu kemeja ni.. lawa la kn.. aku amek size XS.. pstu pegi test.. kecik gler.. nampak sume six pack aku..
aku test lak S.. tp x msuk fitting room.. test kt luar cmtu je(aku x bukak baju aku ok).. sbb nk masuk fitting room kne tggu turn.. agk rmai gk masa tu..
pastu aku pkai2 sume,kakak aku ckp 'wahh smart r.. mst bkenan axelsson(bkn nama sebenar) tgk..' pstu kakak aku yg lain lak tnye, 'axelsson mner?' dlm hati aku 'o hot dem' tp aku smpt sepak2 kaki kakak aku yg lg sorg tu n dia x bgtau..
lpstu aku beli baju tu,belt pstu apply membership card..

ep 2:aku ade beli baju ni.. mmg puas hati la sbb dh lama mengidam.. then aku tnjuk la kt mak aku.. pastu mak aku tnye brape harga dia.. aku bgtau la..
pstu dia ckp '??? klau baju cmni rm29.90 pn mama x beli.. t-shirt biase cmni pn hrga ???'
tp aku x kesah sgt pn dia ckp cmtu.. asalkn aku puas hati..hehe

Sekian.. The one and only,Mickey Eman Leto..
Back to top Go down
http://www.30secondstomars.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 8:58 pm

pe kate ko pos gmbor baju2 yg ko bli 2.... nk tgk gk taste 'kalo-rm29.90-pn-mama-xbeli' ko tuh

nnt ak pos la gmbor bj raye ak lak...

btw, ad kemusykilan dalam ke-genuine-an citer ko tuh.... iaitu - bile ko ade 6pax???

n jgn lupe smpikan salam raye kat 'ehem2' ko tuh..... ekekeekekekek........
Back to top Go down
Michael Eman
Starscreams
Michael Eman

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 11:52 pm

Ko jgn buat aku post gmbr half naked aku kt perhentian rai.. Laughing
InsyaAllah nnt aku kem slm..hehe

Ni la baju2 yg aku beli.. ade belt selai tp mlas nk amek gmbr..hehe sori gune camera fon je..
baju 'kalo-rm29.90-pn-mama-xbeli'
Spoiler:

Baju yg mnyebabkn aku kne bahan
Spoiler:
Baju murah2 je.. Embarassed

Last edited by Michael Eman on Fri Sep 11, 2009 11:57 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 11:55 pm

ekceli eman, ak da tgk gmbr2 ko kat perhentian...wahahahahaha

kantoi la.... mane 6paxnyeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Back to top Go down
Michael Eman
Starscreams
Michael Eman

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 11:59 pm

RaiTimus Prime wrote:
ekceli eman, ak da tgk gmbr2 ko kat perhentian...wahahahahaha

kantoi la.... mane 6paxnyeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Bila lak aku upload pic aku kt perhentian? ke ko curik2 tgk kt fb kakak aku? kt situ xde gmbr aku pose ala2 playboy model laki..

Back to top Go down
teriyeri
Bumblebees
teriyeri

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 9:24 am

SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn KAD-RAYA
Back to top Go down
El_Chupacabrä
Bumblebees
El_Chupacabrä

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 7:11 pm

assalamualaikum...

SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Trj2

ditujukan utk ahli keluarga samada yg balik kg atau tidak, utk rakan samada yg mengenali diri ini atau tidak :

ampun sekiranya terkasar bahasa dan jika ada pernah saya memperkecilkan hati anda2 sekalian selama saya mengendalikan rancangan ini..al maklumla org loyar buruk slalu terlepas kata..halalkan mkn minum dan saya nak duit raya..

dgn ingatan tulus ikhlas..selamat hari raya aidilfitri..maaf zahir dan batin

balik kg sila berhati2..ingatlah org yg tersayang..jalan sibuk maa..
Back to top Go down
Miss U.A
Wheelie
Miss U.A

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 4:33 pm

salam....

lamanya aku rasa tak posting kat cbox nih...

okla, 1stly aku nk ucapkan Selamat Hari Raye pd femili2 aku yg tersayang...mama, ayah n adik2..hope tahun ni up lg duet raye kakak yer....hehhehee...

buat sedara mara yg bakal blik ke kg tuh...ati2 ms drive...nnt jumpe leh gosip2 lagi...

membe2 putera n cbox..ampun n maaf sekiranya kata2 aku ade buat korg tak puas ati...pasni 0-0 yer..(kalo ade jer k)
membe2 kat luar...blik cepat aku rindu korg nih.!!!

Selamat Ari Raye guys...miss all of u!

SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Kk1
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:08 pm

baidewei maya...xdenye tarja nk nyanyi pgg ketupat tuh.... rosak imej rock die....
Back to top Go down
El_Chupacabrä
Bumblebees
El_Chupacabrä

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 7:27 pm

assalamualaikum...

RaiTimus Prime wrote:
baidewei maya...xdenye tarja nk nyanyi pgg ketupat tuh.... rosak imej rock die....

ala apa salahnya aku berangan rai..tarjarifah aini tu...
Back to top Go down
Admin
Primus
Admin

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 11:19 pm

assalamualaikum warahmatullahiwabarakatuh..

dengan ini saye ingin mngucapkan selamat hari raya kepada seluruh kaum kerabat family saye yg tidak kire berade di seluruh tanah air, samade di utara, selatan, timur, barat dan ditmpat yg tidak terdapat dlm peta malaysia... walopun mereka tak dpt bace ucapan ini, saye berangankan sahaje mereka bace..

kemudian saye juge ingin mngucapkan selamat hari raye kepada member2 seangkatan terjal, mmber2 Putera/Cboxticon, mmber2 maisepaih, dan sume mmber2 la sng kate..

saye juge ingin mminta maaf kpd semua yg telah saya sakiti secare fizikal, mental, live mahupun siaran tertunda.. diharap ampunkan dose2ku yg berkontena ini...

dan akhir sekali selamat raya maaf zahir dan batin kpd seluruh umat islam didunia...

Biawak hijau makan ketupat,
Mak teh asik tgk tv,
Sementare hari masih sempat,
saye nk ucap Selamat Hari Raya Aidilfitri...

SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Selamat-hari-raya
Back to top Go down
https://cboxticon.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 8:57 am

ak berbgga sbb name ak terselit jua dlm ucapan ATS.. walopn hanye dlm pantun cinabeng die...mekaceh aril.. (ece)

lagu ni saye tujukan utk sume rakan2 cboxticon, walopn lagu ni lebih seswai utk ditujukan pada ibu bapa, ak ttp nk post gak kt cni...

sbb nk bg tau ak minat lagu ni.. walopn die tulis penyanyi nye mamat, tp ak xpasti apsal mamat-lain lak yg muncul... tp xpe... who cares

Back to top Go down
Michael Eman
Starscreams
Michael Eman

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 9:33 am

oh aku blum buat ucapan lg eh?

disini sy ingin mengucapkn Selamat Hari Raya kpd femly tercinta,papa n mama,dgn ucapan thn ni bg la duet raye bnyk sket nk beli graphic card baru.. Sad
kpd kakak2 aku sume:duit raya lebih please.. nk beli ps3..
raye pertama ngn ank buah

kpd member2 forum:cboxticon,putera,rujukan ilmu,lowyat.net especially MUST(man utd street talk).. selamat hari raya bersama kuarge tercinta di kg halaman tercinta.. enjoy ur eid..

selamat hari raya maaf zahir batin sume..

and yg paling penting aku nk ckp SELAMAT HARI RAYA kt:

HANIS ZALIKHA

i lebiu

Back to top Go down
aloyz
Wheelie
aloyz

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 9:52 am

nak ucap pada sedara mara diaorang bukan tau aku ade dlm ni,
nak ucap pada org bukan kita kenal org lain takut diperli,
nak ucap pada yg tak balik kg takut kena maki,
nak ucap pada user setahu aku korang sambut Deepavali... Razz

Assalammualaikum w.b.t,

Teristimewa buat warga spammer berhaluan kiri yang dihormati.

Dengan kerendahan hati, saya ingin mengucapkan Selamat Menyambut Ramadhan Al-Mubarak dan diharapkan tidak terlambat memohon kemaafan andai ada kata terselip dusta, ada sikap membekas lara, dan langkah menoreh luka, semoga masih ada maaf tersisa terhadap segala salah dan silap yang sengaja atau tidak, baik yang bersifat lahir atau batin..

Mohon dihalalkan juga segala ilmu dan tunjuk ajar yang dicurahkan dalam usaha memberi tunjuk ajar sejak saya menjadi sebahagian warga spammer.

Andai kata ada makan minum yang kekadang tak terbayar, dikongsi mahupun dibelanja, atau terambil,baik yang disengaja mahu pun yang tidak, yang besar mahu pun yang kecil, yang masih ingat mahu pun yang sudah lupa. Mohon dihalalkan seikhlasnya dan moga tiada berbekas di hati.

Akhir sekali..Andai jemari tak sempat berjabat, andai raga tak dapat bertatap seiring beduk yang bergema, tatkala menyahut seruan takbir yang berkumandang, saya ucapkan Salam Menyambut Hari Raya Idul Fitri, mohon maaf lahir dan batin..

Semoga ukhwah yang terjalin antara kita akan kekal dan semakin erat

Ikhlas dari,
Mohd Hazrul Bin Haron
Bahagian Biosekuriti Perikanan
Jabatan Perikanan Malaysia

P.S tak sempat mohon Maaf talian HP 24 jam dibuka setiap hari sila hantarkan ke 0176982581 anda akan dilayan mengikut turutan(wanita diberi keutamaan) lol!

Last edited by aloyz on Thu Oct 01, 2009 11:41 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Miss U.A
Wheelie
Miss U.A

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:26 pm

hahhahaa...sempat je aloyz pomote no die kat sini....
tgk muke pown org da takot walaupun nmpk separuh je.....yg taknak maafkan pun terpaksa maafkan jugakla...hahhahahaa!
Back to top Go down
aloyz
Wheelie
aloyz

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 5:14 pm

muke aku ganaskan?hahaha takpe2 aku tukar muke lain pasni!!!
Back to top Go down
rinoa1812
Autobots
rinoa1812

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 8:48 pm

cess..loy igtkan same pada si die tu..aku report kang..hahahha

dgn ini hmba pun nak wish raya gak..selamat hari raya pada semua..raya sebulan..tp 1 je aku nak ckp..apala maknanye raya ni tanpa duit raya..hahaha sape yg bersimpati tu..hulur la utk ringan beban den ni yg telah di pau oleh anak2 sedara..hahah
Back to top Go down
ming_ming
Wheelie
ming_ming

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 11:58 am

selamat hari raye dan maaf zahir batin sekiranya aku telah mengguris hati korang selama kite berkenalan ini. 0-0 yo..den xdo duit rayo la nk bg kek ko rin..aku stil dpt duit raye lagi!
hoyeeee..... cheers
Back to top Go down
aloyz
Wheelie
aloyz

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 11:38 am

aku rasa mcm nak lempang2 aje itik kat atas tu laju2
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 7:03 pm

oi oi... br je bermahap-mahapan da nk gado2.. salam balek!
Back to top Go down
aloyz
Wheelie
aloyz

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 6:14 pm

mai sechawan hahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn   SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn Icon_minitime

Back to top Go down

SaLaM RaYa DaRi RaNtAuAn
Back to top 
Page 1 of 1