CboxTicon.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CboxTicon.com

Forum ini masih dalam pembinaan.. Harap maklum.. (Peng-renovation-an aka naik taraf forum sepenuhnya bermula: 8 Disember)

HomePortalLatest imagesRegisterLog in
Forum sedang dinaik taraf

Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..

Go down 
aloyz
Admin
ming_ming
Michael Eman
El_Chupacabrä
teriyeri
rinoa1812
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
teriyeri
Bumblebees
teriyeri

Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 9:19 am

Michael Eman wrote:
teriyeri wrote:
ari ini aku nk g servis kete.... pastu nk main mafia... balik ni sure dh penuh energy ngn stamina aku hehehe..
aku pn rase nk main mafia.. pass2 la bouncer satu..hehehehhe

Sekian.. The one and only,Mickey Eman Leto..

bouncer takde la eman... aku pun nk 1 hehehe
Back to top Go down
Michael Eman
Starscreams
Michael Eman

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 8:41 pm

^ xde ke.. asyik kne rob je..haha bouncer +15 rob defend tu..

nama saya Rain..

Back to top Go down
http://www.30secondstomars.com
El_Chupacabrä
Bumblebees
El_Chupacabrä

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 11:43 pm

assalamualaikum...

kaki aku cagu lagi..

Sekian.. The cutest, most adorable, chup..
Back to top Go down
Michael Eman
Starscreams
Michael Eman

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 6:41 am

gler ngeri aku mmpi ptd.. mmpi terlepas trial.. spatutnya trial start kulk 7.15 tp aku gi skola kul 9..hhahaha
tp ekceli dh abeh dh pn trial..
hanis zalikha

Back to top Go down
teriyeri
Bumblebees
teriyeri

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 11:27 pm

El_Chupacabrä wrote:
assalamualaikum...

kaki aku cagu lagi..

Sekian.. The cutest, most adorable, chup..

la... tabuh inai la...
Back to top Go down
El_Chupacabrä
Bumblebees
El_Chupacabrä

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 12:10 am

assalamualaikum...

hehe ok sikit dah..

nak tgk baju pdc...tunjuk la weh sapa yg dah dpt tu..
Back to top Go down
aloyz
Wheelie
aloyz

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 5:51 pm

tunjuk baju watpe? tunjuk........ la hahaha... Twisted Evil
Back to top Go down
El_Chupacabrä
Bumblebees
El_Chupacabrä

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 7:24 pm

assalamualaikum...

aloyz wrote:
tunjuk baju watpe? tunjuk........ la hahaha... Twisted Evil

tunjuk apa loy? idung ko? hahaa
Back to top Go down
Michael Eman
Starscreams
Michael Eman

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 9:35 am

aku rasa hepi sbb berjaya mmbuat graphic card aku jahanam..

Back to top Go down
El_Chupacabrä
Bumblebees
El_Chupacabrä

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 3:18 pm

assalamualaikum...

tahniah eman..

arini mcm rasa nak demam..buat 1st time aku tido lepas sahur..lepas solat actually..hehe

kang nak sambung soping raya..heh heh heh
Back to top Go down
teriyeri
Bumblebees
teriyeri

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 8:00 pm

1 syawal adalah hari yg bermakna dlm hidup aku.

inilah syawal yg terbaik yg aku rasa. aku mls nk bukak topic baru jd aku cerita je kat sini hehehe...

1st scene

1 syawal tghari yg tenang. aku dan keluarga pulang ke kg, g ngn 2 kereta. Makku dan adik2 ku naik kete viva. aku ngn kakak aku naik kete naza suria. sampai saja di Sri medan bt pahat, di persimpangan BT 1 1/2 Jalan besar sri medan, mak aku bg signal ke kiri.. tanda nk msuk simpang ke tanah perkuburan diikuti oleh kakak aku juga memberi signal ke kiri. tetiba... entah dr mana motor yg ditunggangi oleh 2 org budak yg tak pakai helmet dan juga berlesen sah telah menghentam kereta mak aku dr belakang...

yg blakang tu sah2 dh tercampak terantuk cermin... mujur tak pecah. budak tu trus bgn... pening2 skit.. aku pun panic kuar la kete... tgk lekuk kete mak aku. skali budak yg jatuh td tu... terua lari ke motor dia trus cabut ngn lajunya. skit pun tak mintak maap. adik aku jerit suh kejar... aku bg signal kat kakak aku suh kejar 2 budak bangang tu. kakak aku pun apa lg... trus kejar la budak2 tu.

2nd scene

aku pulak melompat masuk kete mak aku. maka berlakulah kejar mengejar keliling kampung ala2 hollywood. kitorg hon sepjgn jalan. kakak aku dh pecut dh... sampai hilang dr pandangan. mak aku dh risau.. takut kakak aku dh langgar org.. or dh kena pukul ngn org sbb kejar ank kg.

mujur la aku ada sepupu keje polis. kitorg call sepupu aku ni... mak akud dh panik.. cr kakak aku tak jumpa... tetiba aku dgr bunyi hon dr jauh... kakak aku masih lg mengejar budak2 naik moto tu... kitorg melompat msuk kete balik... tngu kat simpang.

akhirnya selepas 1 jam kejar mengejar melalui 2 3 kg yg berjalan kecik (kg johor kan byk parit n ladang kelapa sawit) owh tak lupa juga sesi kejar mengejar dlm ladang kelapa sawit, kakak aku call. dia kata dia dh dpt budak tu n on the way patah balik ke tempat kejadian utk berjumpa ngn mak aku.

kebetulan kami yg tgh tngu kat simpang ni jln utama. budak2 tu nmpk kitorg tetiba pusing balik nk lari. adik aku yg hero ni berlaki kejar la budak ni... pukul ngn payung (adik aku berlari smbil bwk payung lipat) blasah kat pala pastu tarik bj n then bertumbuk.

tp adik aku hampir kalah sbb 2 lwn 1.. mestilah 2 menang kan? kitorg pun turun dr kete meninggalkan kete yg masih bergrak enjinnya dan 4-4 pintu terbuka... kalu kat KL tu sure ilang ketenye hehheeh... so kami pun pergi kat scene bergado tu blasah budak2 tu...

so such a scene la.. tekak bertekak.. org kampung msuk cmpur... org keliling kuar umah pandang2.

sepupu aku pun sampai...

mak aku tanya apsal lari, budak tu kata dia takut.. dia tgk kakak aku mcm polis, tu sbb dia lari. kakak aku sound la... dia kata kalu polis la ko kene berenti. sepupu aku pulak mencelah... "skang aku polis.. apa ko nk ckp skang" terdiam budak berdua tu. tp gengster sgt.bukan besar mana pun... umo 13 ngn 14 thn.. tp jenis budak jahat. melawan je kejenye. so kitorg decide bwk budak2 ni balik jumpa mak bpk dia otherwise nk repot kat balai. takut ngn gertakan tu... kitorg g la umah atok dia.

3rd scene - this is the best scene of forth

smpai saja ke rumah atok dia... ada 9 lelaki dan beberapa wanita yg agk berusia lepak2 kat pondok pangkin. aku pun kata kedatangan kami ni membawa hajat. sepupu aku pun kuar.. tunjuk badge dia.. 9-9 muka cuak... kemudin aku pun menceritakan yg berlaku.

2-2 org budak (turn out to be adik bradik, yg membwk tu abg, yg bertumbuk ngn adik aku tu adik) turun je dr kete sepupu aku trus kene serang ngn abg2 sepupu dia... bertumbuk... mula2 2 3 org bertumbuk.. last 8-8 org tu bertumbuk. yg sorg lg tak bertumbuk sbb dia pegang baby. kalu tak sure join skaki. yg kami ni tercengang... terutama mak aku... kete dia yg kene hemtam.. apsal lak sume org bertumbuk. sepupu aku ni terdiam kt tepi... sorg pun endahkan sepupu yg polis ni.

yg lelaki bertumbuk sesama sendiri.. yg bpk nk membelasah yg ank.. yg nenek histeria kat situ... yg melanggar sibuk nk mati. betul2 drama tv1.

bila keadaan reda skit.. mak aku bersuara. mak aku kata... kalu dlm ms 24jam takde keputusan mak aku nk repot polis. dh stat panic dh family tu. kemudian mak dia dh mula tenang skit... mintak contact number... mlm kang dtg jumpa mak aku...

4th scene - final

mlm tu sampai la keluarga pelanggar tu... bincang punya bincang... maka setuju ngn ganti rugi RM1200 utk cat, ketuk ngn ganti bumper viva. n dlm bincang2 tu... rupanya... yg melanggar tu sedara aku sendiri hahahah!!!

tp sedara jauh la... sbb pakcik aku iaitu abg ipar mak aku merangkap pak long kpd yg melanggar tu....

pulak....

tp sedara tak sedara... yg lekuk tetap kena ganti.

sekian... 1 syawal aku yg meriah.

hari ini? (2 syawal) aku dh balik KL dh sbb mak aku dh takde mood nk beraya. esok (3 syawal) nk anta kete msuk bengkel hehehhe...
Back to top Go down
El_Chupacabrä
Bumblebees
El_Chupacabrä

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:27 pm

assalamualaikum...

mak aihh teri best betul crita ko..sampai 1 jam main kejar2..pastu betumbuk pulak..betumbuk pon 2 scene pulak tu..mmg mcm drama sungguh..cuma yg last skali tu mcm hindustan sikit.. Laughing

tapi atleast dah setel semua..alhamdulillah..hopefully di hari 1 syawal tu korang bermaafan la..

kesimpulannya, ada mcm2 cara kita nak jumpa sedara rupanya..hahaha

selamat hari raya utk anda sekeluarga.. cheers
Back to top Go down
teriyeri
Bumblebees
teriyeri

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:37 pm

ya betul.....

slamat ari raya semua...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 9:29 pm

wahh... gle advenceres... dugaan raye tuh teri.. sabar la

hr ni ak rase xsdp ati.. 2kali tgn ak berdarah.. 1st mase kuar bilik air, tersagat kt pintu.. 2nd mase tgh bsuh pisau, terhiris la jari..

apsal ntah arini.. sumenye xkene.. harap2 la krn ak careless je.. xde sbb len.. aminn
Back to top Go down
El_Chupacabrä
Bumblebees
El_Chupacabrä

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 2:32 pm

assalamualaikum...

takyah pikir bukan2 la..anggap biasa je..kecuaian je tu..

btw apa kata kalu ko tunjuk baju pdc tu? <-- aku dah ubah sikit ayat ni..byk kali aku request dah..ngee..
Back to top Go down
aloyz
Wheelie
aloyz

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 5:08 pm

yeah raya2 jugak sedara2 jugak kalau dah kurang ajar aku pon buat benda same asalkan puas hati,tak kire la hari raya ke,jgn harap la nak minta maaf pagi2 raya kalau dah buat onar!
apapun tahniah kerana berani menjayakan drama raya yang dramatik...oleh itu aku bagi 5 bintang!!!
Back to top Go down
rinoa1812
Autobots
rinoa1812

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 8:43 pm

hahaha..drama yg sungguh bergaya la kak teri..huhuhu but aku xfaham kat part bertumbuk tu la..hha
Back to top Go down
croatoan
Wheelie
croatoan

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 9:42 pm

aku org baru kat sini... 1st time join forum... maaf kalu ade silap salah
Back to top Go down
El_Chupacabrä
Bumblebees
El_Chupacabrä

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 10:13 pm

assalamualaikum...

croatoan wrote:
aku org baru kat sini... 1st time join forum... maaf kalu ade silap salah

selamat dtg croatoan.. Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 7:12 pm

welkam croatoan...

ko tau ke mksud name croatoan tuh?
Back to top Go down
teriyeri
Bumblebees
teriyeri

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 9:12 am

haha aku pun tak tahu jugk...

smlm my worse day ever... when it come to conversation with my mum. nothing is working
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 10:17 am

ni die baju PDC.. sian maya nk tgk sgt.. sori lmbt.. ak br dpt kemere arini

ni bhg depan
Spoiler:

ni bhg blakang
Spoiler:

ak basuh baju tuh, tuh pasal kedut 1000... in case korg tertnye2.... peace!

ni adiah die.. ekekekek.. ak letak kat beg
Spoiler:
saje nk bg tau ni la beg raye ak... yg ak dilema sgt tuh... sile hayati ye
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 10:23 am

conversation pasal majlis kawen ke? kalo pasl majlis tuh, mmg xsudah la... mase abg2 ngn akak ak kawen pn cmtu gak... cm nak gadoh pn ade... hahahahha

p/s: croatoan tuh bkn history/urban legend omputih ke? yg pasal 1 penduduk kmpung lesap tanpa kesan/bukti.. left only a word carved on a tree... n guess wat? its c.r.o.a.t.o.a.n.. if im not mistaken la
Back to top Go down
El_Chupacabrä
Bumblebees
El_Chupacabrä

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 12:35 pm

assalamualaikum...

akhirnyaa.. tengkiu rai ..brapa kali dah pakai tu? dah seterika nanti ok la kedut2 tu..

apsal beg raya ko lebih kurang mcm mak aku punya je..hehe..btw bantal tu pon cun jugok..

Quote :
Croatoan, unexplained letters found (1590) carved on a tree on Roanoke Island off North Carolina by Governor John White when he returned to the colony from England and discovered the colonists gone. White took the letters to mean that the settlers had moved to Croatoan Island some 50 mi (80 km) away, but no trace of them was ever found. The name, in the form Croatan, is popular in the region and is perhaps best known in the name of Croatan Sound, which connects Pamlico Sound with Albemarle Sound.
Back to top Go down
croatoan
Wheelie
croatoan

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 12:48 pm

hahahah... smpai kesitu korang mengkaji name aku.... unexpected....
yap... itulah die croatoan.... mcm mane pulak kau boleh terfikir name aku tue raitimus?
sebelom ni aku gune name ni, xde sape pulak curious... humm

p/s:baju ape tue?
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..   Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini.. - Page 8 Icon_minitime

Back to top Go down

Ape Yg Korg Rase Nak Spam Arini..
Back to top 
Page 8 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» HenSet kOrg skang ape..meh share
» Cerita yg korg ingin tengok berjuta kali!
» petua kehidupan..share le petua korg..